logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

VW POLO 2016r - wspomaganie kierownicy po wypadku

ptr92 28 Wrz 2017 18:22 39324 15
REKLAMA
  • #1 16726401
    ptr92
    Poziom 19  
    Posty: 559
    Pomógł: 27
    Ocena: 247
    Witam,

    ma problem ze wspomaganiem po wypadku w VW Polo z 2016roku 1,2TSI. Pozbyłem się błędu P160900 - Zadziałało wyłączenie na skutek wypadku, odstawiłem samochód na noc i wspomaganie powróciło. Ustawiłem krańcówki, ale problem jest w tym, że cały czas pali się na czerwono kontrolka wspomagania, pomimo że kierownica obraca się lekko.
    Błędy w ABS: U042800 - Czujnik kąta skrętu - sygnał nieprawidłowy, i C114602 - Wyświetlacz kontr. ciśn. w oponach - błąd sygnału
    Błedy w wspomaganiu: C116854 - Czujnik kąta skrętu - ustawienie podstawowe nie wykonane/błędne

    W ABSie czujnik kąta skrętu nie zmienia się i wskazuje cały czas 3276 stopni. Robiąc VCP ustawienie pkt zero, nic się nie zmiania. KTS natomiast przy próba ustawienia zera, wyrzuca, że wartość z czujnika kąta skrętu jest poza zakresem tolerancji.
    W wspomaganiu natomiast wartość kąta skrętu zmienia się, a ustawieniu kierownicy na środku pokazuje -36 stopnie. Zbieżność ustawiona jest poprawnie. Koło kierownicy obraca się o taki sam kąt w lewo i prawo.

    Przerabiał ktoś taki problem?
  • REKLAMA
  • #2 16729612
    panstalin2
    Poziom 20  
    Posty: 435
    Pomógł: 30
    Ocena: 215
    Pompa wspomagania musi mieć identyczny numer .
  • REKLAMA
  • #4 16732224
    ireneusz1981
    Poziom 19  
    Posty: 202
    Pomógł: 26
    Ocena: 81
    czy po wypadku zamontowane został inne wspomaganie, czy usprawniane uszkodzone. Rozumiem że błędy powstały po wypadku w wyniku szkodzenia wspomaganie mechanicznie? czy coś było regenerowane naprawiane, za mało info co było naprawiane aby stwierdzić gdzie jest przyczyna usterki?
  • #5 16734339
    ptr92
    Poziom 19  
    Posty: 559
    Pomógł: 27
    Ocena: 247
    Pompa jest stara, magiel nie był naprawiany, kolumna kierownicza była odkręcana, ale nie wyjmowana. Takie info wiem od klienta.
    Póki co samochód, wrócił tam, gdzie był naprawiany po wypadku i mają sprawdzić, czy pod względem mechanicznym jest ok.
    W tych autach błąd crasha w wspomaganiu pojawia się chyba po informacji o wypadku ze sterownika poduszek.
  • #6 16794227
    ptr92
    Poziom 19  
    Posty: 559
    Pomógł: 27
    Ocena: 247
    Odkopie temat. Podmieniona była kolumna nic się nie zmieniło. Ostatecznie włożona została oryginalna z tego samochodu. Udało mi się, że w końcu czujnik kąta skrętu przy prostych kołach mam -/+ 2 stopnie w sterowniku wspomagania. Krańcówki przypisały się, jednak nadal nie mogę się pozbyć błędu dotyczącym ustawieniu podstawowym czujnika kąta skrętu. Czyli kontrolki kierownicy i trakcji nadal się palą. Jeździłem trochę samochodem i nic. ABS nie widzi kąta skrętu.
    Macie jeszcze jakieś rady?
  • #7 16797789
    jacek074
    Poziom 30  
    Posty: 885
    Pomógł: 187
    Ocena: 723
    Czujnik kąta skrętu (pod kierownicą )był sprawdzony ? Jak auto ma halogeny to można zobaczyć czy działa doświetlanie przy skręcie, skręt 90° powinien zapalić halogen.
  • REKLAMA
  • #8 16800917
    ptr92
    Poziom 19  
    Posty: 559
    Pomógł: 27
    Ocena: 247
    Czujnik kąta skrętu działa. Tutaj już nie ma czujnika kąta wpinanego w moduł kolumny kierownicy. Czujnik wg mnie jest zintegrowany w całej kolumnie.
    Na dowód, że czujnik działa,jest fakt, że przypisaly się krancowki.
    Problem jest taki, że jest błąd w wspomaganiu ustawienia podstawowego, a ABS nie widzi tego czujnika.
  • #10 16804003
    ptr92
    Poziom 19  
    Posty: 559
    Pomógł: 27
    Ocena: 247
    w samochodzie nie był wymieniony żaden sterownik. Podmieniana była kolumna jedynie w trakcie naprawy.
  • #11 16804090
    ireneusz1981
    Poziom 19  
    Posty: 202
    Pomógł: 26
    Ocena: 81
    daj numery błędów z sterowników najlepiej z vcds. Wnioskuje że po wymianie elementu mechanicznego układu wspomagania są jakieś błędy. Może należy zrobić poprawną adaptacje w ABS i stering assist. Jak możesz daj numery błędów.
  • REKLAMA
  • #12 16806050
    ptr92
    Poziom 19  
    Posty: 559
    Pomógł: 27
    Ocena: 247
    w wspomaganiu: 1094656 (B116854) Czujnik kąta skrętu Brak Nastaw postawowych
    w ABS: 1141 (U042800) Czujnik kąta skrętu Niewiarygodny sygnał
    1149 (U042800) Czujnik kąta skrętu Niewiarygodny sygnał
  • #13 16806649
    jacek074
    Poziom 30  
    Posty: 885
    Pomógł: 187
    Ocena: 723
    Fakt w tym roczniku wspomaganie elektryczne na kolumnie i czujniki zamontowane we wspomaganiu. Ostatecznie zostaje diagnostyka odisem . W tych wspomaganiach był problem ze spadkiem napięcia, można też spróbować adaptacji z podłączoną ładowarką.
  • #15 17227699
    grzeniu_26
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Ocena: 8
    Poradzil sobiae Pan z tym problemem?
    Mam podobny przypadek.
  • #16 17973496
    Paull.pp
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Ocena: 3
    grzeniu_26 napisał:
    Poradzil sobiae Pan z tym problemem?
    Mam podobny przypadek.


    Też miałem taki przypadek, jest tak we wszystkich nowych Ibizach i Polo. Musiałem zrobić to on line w serwisie.

    Dodano po 31 [sekundy]:

    grzeniu_26 napisał:
    Poradzil sobiae Pan z tym problemem?
    Mam podobny przypadek.


    Też miałem taki przypadek, jest tak we wszystkich nowych Ibizach i Polo. Musiałem zrobić to on line w serwisie.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z wspomaganiem kierownicy w VW Polo z 2016 roku po wypadku. Po usunięciu błędu P160900 wspomaganie powróciło, jednak kontrolka wspomagania nadal świeci na czerwono. Wskazano błędy w ABS dotyczące czujnika kąta skrętu oraz błędy w wspomaganiu związane z ustawieniem podstawowym czujnika. Użytkownik wymienił kolumnę kierowniczą, ale problem nie ustąpił. Wskazano na możliwość błędnego montażu kolumny oraz konieczność adaptacji czujnika kąta skrętu. Sugerowano również diagnostykę ODIS oraz sprawdzenie napięcia w układzie wspomagania.
REKLAMA