Witam,
Mianowicie pierwszy raz spotykam sie z czymś takim, dlatego pisze na forum. Otóż przeprowadziłem się teraz na nową stancji i jest tu internet z multimedii. Co więcej pierwszy tydzień jest on jeszcze na kogoś innego, więc wi-fi łącze po WPS a kablem do komputera normalnie zadziałało. No i problem jest taki, że mam od czasu do czasu takiego mega laga, który czasami prowadzi do connection lost. Na 10 sek kropka czerwona i 4k ping ponad. No i wiadomo, zdarzało się takie coś już kiedyś, ale teraz ta przerwa jest tylko na Tibii. W pingowaniu za pomocą konsoli jakiejkolwiek strony, brak jakichkolwiek "pakiet lostów". I teraz nie wiem, czy coś blokuje Tibie, czy co, może wy macie jakieś pomysły. Aha karte sieciową ustawiłem na sztywno, bo wyczytałem że może ktoś moj adres IP sobie zajmuje bo źle nadaje DHCP, ale nie pomogło. Z góry dziękuje za wszelką pomoc emotka
PS. Może wiecie jak to zresetować. bo za każdym razem jak podłączam kabel do sieci to tworzy jak by nową sieć. Teraz mam sieć nr 54. Zaczęło się odkąd udostepniałem rok temu internet po kablu z telefonu.
(coś takiego)
Mianowicie pierwszy raz spotykam sie z czymś takim, dlatego pisze na forum. Otóż przeprowadziłem się teraz na nową stancji i jest tu internet z multimedii. Co więcej pierwszy tydzień jest on jeszcze na kogoś innego, więc wi-fi łącze po WPS a kablem do komputera normalnie zadziałało. No i problem jest taki, że mam od czasu do czasu takiego mega laga, który czasami prowadzi do connection lost. Na 10 sek kropka czerwona i 4k ping ponad. No i wiadomo, zdarzało się takie coś już kiedyś, ale teraz ta przerwa jest tylko na Tibii. W pingowaniu za pomocą konsoli jakiejkolwiek strony, brak jakichkolwiek "pakiet lostów". I teraz nie wiem, czy coś blokuje Tibie, czy co, może wy macie jakieś pomysły. Aha karte sieciową ustawiłem na sztywno, bo wyczytałem że może ktoś moj adres IP sobie zajmuje bo źle nadaje DHCP, ale nie pomogło. Z góry dziękuje za wszelką pomoc emotka
PS. Może wiecie jak to zresetować. bo za każdym razem jak podłączam kabel do sieci to tworzy jak by nową sieć. Teraz mam sieć nr 54. Zaczęło się odkąd udostepniałem rok temu internet po kablu z telefonu.
(coś takiego)