Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kiano slimnote 14.1 - reset do stanu poczatkowego

berys 08 Paź 2017 15:45 9141 9
  • #1 08 Paź 2017 15:45
    berys
    Poziom 9  

Witam, za pomocą przycisku F9 wchodzę do menu , gdzie jest opcja resetuj ustawienia do stanu początkowego/usuń wszystko i po chwili jest info wystąpił problem podczas resetowania komputera do stanu początkowego. Może ktoś wie w czym tkwi problem? wyczytałem żeby podłączyć klawiaturę i ESC, ale wtedy mamy ustawienia BIOS. Partycja recovery istnieje na dysku.

0 9
  • Pomocny post
    #3 28 Paź 2017 11:35
    kuba14git
    Poziom 7  

To jest dysk flash. Spróbuj jeśli sie włącza to z poziomu Windowsa. Jak nie to jak będzie się włączał to go wyłącz i powtarzaj dopóki nie będzie napisane "przygotowywanie automatycznej naprawy" Następnie wybierz resetuj do ustawień fabrycznych. Jeśli to nie działa pobierz Windows 10 ze strony Microsoft (klucz zaciągnie z BIOS'u) i zainstaluj. Sterowniki dostaniesz jak napiszesz do Kiano Polska na Facebooku (ja dostałem) bo jeszcze budują stronę. Możesz jeszcze poszukać jakiś poszlak w BIOS'ie.
    Ja miałem taki problem ale chodziło o to że nie ma plików do usunięcia i nie może z rego powodu nic usunąć. :D

0
  • #4 28 Paź 2017 15:30
    berys
    Poziom 9  

Dzieki za pomoc, byl na gwarancji wiec go wyslalem do nsprawy, przedluzylo im sie do 30dni -tak napisali " :)

2
  • #5 26 Lis 2017 16:34
    nomadpl
    Poziom 10  

Witam
    Miałem problem z resetem W10 Anniversary Update - wyskakiwał błąd.
    Zrobiłem czystą instalację Windows 10 Fall Creators Update. Jak powrócić do Windows 10 Anniversary Update z recovery w tym laptopie?

1
  • #6 26 Lis 2017 16:46
    berys
    Poziom 9  

tak mi napisali z kiano "start->ustawienia komputera->aktualizacja i odzyskiwanie->odzyskiwanie->należy wybrać opcję, poprzez którą chce Pan przywrócić ustawienia: 1. Odśwież komputer z zachowaniem istniejących plików (usuwają się tylko pliki tymczasowe) 2. Usuń wszystkie dane i ponownie zainstaluj system Windows (od nowa instaluje system i usuwa wszystko – WAŻNE! NALEŻY ZAPAMIĘTAĆ HASŁO I KONTO MS – ponownie nie założymy innego konta, ponieważ jedno zostało już przypisane do płyty głównej, gdy zapomnimy hasła lub konta musimy zakupić licencję i wtedy założyć nowe konto). 3. Uruchamianie zaawansowane (instalacja systemu na nośniku)." jak właczasz laptopa to F9 i powinno rowniez wejsc w przywracanie systemu, ja tak mialem ale wystepowal blad.jak masz na gwarancji to pisz do nich, po30dniach otrzymalem nowego kiano

0
  • #7 26 Lis 2017 17:59
    nomadpl
    Poziom 10  

Właśnie zrobiłem przywracanie i ponownie zainstalowało Windows, bez żadnych błędów, ale jest to wersja Windows 10 Fall Creators Update... myślałem że przywróci Windows 10 Anniversary Update. Ktoś wie jak to zrobić? Czy recovery jest podmienione na najnowszą wersję systemu?

2
  • #9 04 Gru 2017 19:14
    nomadpl
    Poziom 10  

na pewno? wgrałem za pomocą narzędzi ms, ale wolałbym brandowany przez Kiano

0
  • #10 04 Gru 2017 22:45
    kuba14git
    Poziom 7  

Na moim innym laptopie po upgradzie z 8. do 10 partycja Recovery podmieniła się, co ciekawe programy producenta pozostały, a może nawet w nowej wersji. (?) Czyżby ten Lenovo Solution Center pobrał nowy obraz Recovery? Tak czy siak po ostatnim przywracaniu miałem 1703 a robiłem upgrade za czasów 1603 czy coś więc Windows 10 podmienia wersję Recovery też. A jaki jest z nią problem? Chętnie pomogę :-)

0