Na początku objawy były takie, że po skończonym praniu nie chciała pompować wody. Odpiąłem pompkę i odpaliłem na krótko. Woda elegancko została wypompowana. Wyjąłem programator który wygląda dobrze. Sprawdziłem szczotki i też bez zarzutów. Po złożeniu nie startuje żaden program. Po wciśnięciu przycisku start miga kłódka i tyle. Założyłem nową blokadę drzwi i też nic nie pomogło.
Z góry dziękuję za pomoc.
Z góry dziękuję za pomoc.