Witam,
Jestem posiadaczem samochodu opisanego wyżej, mam problem z samochodem, problem polega na tym, że samochód czasami wchodzi w tryb awaryjny sprawdzałem błędy na komputerze były powiązane z układem dolotowym. Sprawdziłem szczelność układu wydaje mi się, że jest OK, ale ostatnio zrobiłem logi i wydaje mi się, że to wina przepływomierza. Czy mógłby ktoś to potwierdzić?
Z góry dziękuje i życzę miłego dnia
Logi:
Jestem posiadaczem samochodu opisanego wyżej, mam problem z samochodem, problem polega na tym, że samochód czasami wchodzi w tryb awaryjny sprawdzałem błędy na komputerze były powiązane z układem dolotowym. Sprawdziłem szczelność układu wydaje mi się, że jest OK, ale ostatnio zrobiłem logi i wydaje mi się, że to wina przepływomierza. Czy mógłby ktoś to potwierdzić?
Z góry dziękuje i życzę miłego dnia
Logi:
Quote:http://vaglog.com/log-003_011_FkXbJ0R.html
Quote:http://vaglog.com/log-003_011_ot39Y3.html