Witam. Mam problem z audi a3 8l 00r 90km a mianowicie auto się wkręca a w pewnej chwili ma 2-3sekundy zamuły że dalej się nie wkręca, po czym idzie normalnie a za chwilę znów . W czym może być problem ? Zrobiłem logi przepływomierza .
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam