Dzień dobry!
Mam z tą pralką taki problem, że po włączeniu pralka pobiera wodę. Zakręci bębnem przez około 3 sek., po czym następuje 3 sek. przerwa w kręceniu i tak trzy razy. Po czym stoi, a świeci się kłódka. Płytka po oględzinach wizualnych wydaje się być bez spalonych elementów. Co mogę sprawdzić, by się posunąć w naprawie?
Mam z tą pralką taki problem, że po włączeniu pralka pobiera wodę. Zakręci bębnem przez około 3 sek., po czym następuje 3 sek. przerwa w kręceniu i tak trzy razy. Po czym stoi, a świeci się kłódka. Płytka po oględzinach wizualnych wydaje się być bez spalonych elementów. Co mogę sprawdzić, by się posunąć w naprawie?