Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MASSEY FERGUSON Hamulce - MASSEY FERGUSON 30 60 nie idzie odpowietrzyc hamulca

26 Paź 2017 10:54 4398 7
 • Poziom 2  
  Witam. Mam problem z traktorem MASSEY FERGUSON 3060, a mianowicie po wymianie tarcz i tłoków hamulcowych, które zostały zniszczone w długim eksploatowaniu traktora nie mogę odpowietrzyć hamulców, gdyż przed wymianą tych części hamulce działały bez zarzutu. Prosił bym znających się na tych traktorach o jakąś pomoc, z góry dziękuję.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Pomocny post
  Poziom 24  
  Witam.
  Upewnij się czy w przezroczystym wężu pod maską jest sam olej bez powietrza.
 • Poziom 2  
  Witam
  Właśnie w tym węży nie ma wcale oleju i znikąd nie przychodzi a podejrzewam że powinien przyjść z rozdzielacze pod maska!

  Dodano po 9 [godziny]:

 • Poziom 1  
 • Poziom 34  
  Ja robię to trochę inaczej. Odkręcam wszystkie odpowietrzniki zakładam wężyki. Biorę taką pompę jak na zdjęciu i pompuję olej, aż w wężykach nie będzie powietrza. Zakręcenie odpowietrzników i próba wpompowania jeszcze oleju żeby tłoki podochodziły do tarcz. Później wciśniecie pedału i ściągniecie pompki ręcznej, przykręcenie przewodu. W momencie gdy ściągamy pompkę pedał musi być cały czas wciśnięty. Po przykręceniu przezroczystego przewodu i puszczeniu pedału trochę oleju wróci do niego.
  MASSEY FERGUSON Hamulce - MASSEY FERGUSON 30 60 nie idzie odpowietrzyc hamulca
 • Poziom 2  
  Witam
  Częściowo problem się rozwiązał przez ten ten przezroczysty wąż pod maską podałem czysty olej i w pewnym stopniu hamulce wróciły ale nie do końca są takie sprężyste ( jak by były na sprężynowe) ale koła jakoś tam się zatrzymują! Podejrzewam że jeszcze nie są dobrze odpowietrzone bo nawet światło stopu się też nie zapalają przy naciśnięciu pedału hamulca.
 • Poziom 2  
  Hello, beszél itt valaki magyarul?