logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Motorola M3288 z Norwegii Telenor - jak zdjąć simlock i zmienić język?

taniel 08 Sie 2005 10:28 722 1
REKLAMA
  • #1 1715969
    taniel
    Poziom 14  
    Posty: 154
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    witam
    w moje rece wpadla motorolka m3288 podobno jest z norwegii z sieci telenor mobil
    nie wiem czy jest sim loock bo caly czas prosi o jakis kod ale nie pin i najgorsze ze wszysto jest w jezyku norweskim,

    jezeli jest to kod aparatu to jak go zlamac i czy w tej sieci jest zakladany sim lock??
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 1716957
    ftb
    Poziom 35  
    Posty: 2217
    Pomógł: 315
    Ocena: 100
    klasyczny kod to 1234.W niektórych modelach można było wejść w menu do kodu głównego 6x0 i w ten sposób zmienić pierwszy ale (nie pamietam) ale tu raczej nie.Jak nie pomoże fabryczny to box.
REKLAMA