witam
w moje rece wpadla motorolka m3288 podobno jest z norwegii z sieci telenor mobil
nie wiem czy jest sim loock bo caly czas prosi o jakis kod ale nie pin i najgorsze ze wszysto jest w jezyku norweskim,
jezeli jest to kod aparatu to jak go zlamac i czy w tej sieci jest zakladany sim lock??
w moje rece wpadla motorolka m3288 podobno jest z norwegii z sieci telenor mobil
nie wiem czy jest sim loock bo caly czas prosi o jakis kod ale nie pin i najgorsze ze wszysto jest w jezyku norweskim,
jezeli jest to kod aparatu to jak go zlamac i czy w tej sieci jest zakladany sim lock??