Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna lll - brak świateł pozycyjnych z jednej strony

24 Lis 2017 16:54 1380 9
  • Poziom 10  
    Witam. Potrzebuję pomocy w ustaleniu usterki ale może od początku.
    Chciałem wymienić żarówkę w podświetlenie tablicy rejestracyjnej i zrobiłem zwarcie w skutek czego nie świeci oświetlenie tablicy, tylne prawe światło, przednie prawe pozycja,Regulacja świateł góra dół, i jeszcze regulacja jasności podświetlenia i jeszcze podświetlenie zegarów i przycisków od klimy. Bezpieczniki w kabinie ok w komorze silnika też ok chyba że są gdzieś jeszcze bezpieczniki. Proszę o jakąś podpowiedź gdzie szukać.
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Bezpieczniki na dolnej stronie modułu UPC obok akumulatora.
  • Relpol przekaźniki
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Ok znalazłem bezpiecznik wymieniony jest ok 😉 a tak na marginesie pochwali te bezpieczniki jak by ze złota były. Dziękuję wszystkim za pomoc.
  • Poziom 2  
    Witam

Mam ten sam problem. Możesz podpowiedzieć gdzie jest odpowiedzialny bezpiecznik ?
  • Poziom 22  
    Napisał ci kolega ze w czarnej skrzynce obok akumulatora pod maską tylko są od spodu w module w tej skrzynce. Pewny jestes że żarówka jest ok?
  • Poziom 2  
    Żarówka jest Ok . W czarnej skrzynce nie ma opisów dlatego pytam który bezpiecznik jest za to odpowiedzialny . Będę wdzięczny za pomoc.
  • Poziom 2  
    Witam mam ten sam problem podczas wymiany żarówki podświetlenia tablicy rejestracyjnej zrobiłem zwarcie skutek tak sam jak u kolegi Marcina. Sprawdzałem po kolei wszystkie bezpieczniki te w kabinie obok kierowcy i te w obydwu skrzynkach obok akumulatora i nic nie znalazłem. Czy może to być jakiś przekaźnik proszę o podpowiedź
  • Poziom 2  
    Laguna lll - brak świateł pozycyjnych z jednej strony

Dodano po 5 [minuty]:

Za problem odpowiadał przepalony bezpiecznik o wartości 10a. Jest to pierwszy od dołu z lewej strony czerwony bezpiecznik