Witam, mam problem ze zmywarką Whirlpool ADP H20 10, nie grzeje wody, a po podpięciu grzałki na krótko grzałka grzeje. Czy to może byś wina termostatu? Jak taki posiada to gdzie on może się znajdować w tym modelu? Bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam