logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Amplituner TECHNICS SA-202 - brak dźwięku mimo działania radia i wskaźników

szudar 10 Sie 2005 02:30 2936 4
REKLAMA
  • #1 1721536
    szudar
    Poziom 11  
    Posty: 5
    Mam problem z tym technicsem, po podpięciu głośników zupełna cisza, to samo w wejściu słuchawkowym. Radio normalnie się załącza, po wskaźnikach widać że łapie stacje, ale cisza kompletna, bezpieczniki są OK. Jak sprawdzić co siadło. Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • REKLAMA
  • #2 1722623
    netoperek2
    Poziom 15  
    Posty: 105
    Pomógł: 15
    Ocena: 2
    Witam.
    Sprawdż cy masz zasilanie na końcu mocy.Jak nie to sprawdzaj po płycie.
  • REKLAMA
  • #3 1722648
    ALTON
    Poziom 38  
    Posty: 4153
    Pomógł: 304
    Ocena: 145
    Ubite STK 0029 ale nie jestem pewien.Stałe na wyjściu i protect zaskakuje
  • REKLAMA
  • #4 1723996
    lacrimosus
    Poziom 17  
    Posty: 129
    Pomógł: 17
    Ocena: 9
    dostań sie do STK'a i zmierz napięcie na nodze 8 lub 3 jednego i drugiego kanału. Zależnie od aplikacji powinno być bardzo blisko 0. jeśli więcej to "ubity STK"

    Pozdrawiam
  • #5 3615600
    marcindrut
    Poziom 10  
    Posty: 44
    Ocena: 3
    Witam,

    Posiadam wzmacniacz Technics SU-8011 też własnie mi poszedł jeden układ STK0029 czy powyuższy sposób postępowania w przypadku tego wzmacniacza też wykaże czy to naprawdę to się zepsuło??

    Gdzie można dostać takie układy, może jakieś linki.

    Dzięki.
REKLAMA