Mam problem z tym technicsem, po podpięciu głośników zupełna cisza, to samo w wejściu słuchawkowym. Radio normalnie się załącza, po wskaźnikach widać że łapie stacje, ale cisza kompletna, bezpieczniki są OK. Jak sprawdzić co siadło. Z góry dzięki za odpowiedzi.