Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golarka SERIES 1 190S-1 czy BRAUN SERIES 3 3030S

02 Gru 2017 15:04 435 1
  • Poziom 5  
    Witam
    Która z poniższych golarek będzie lepsza:

BRAUN SERIES 1 190S-1 -150 zł

BRAUN SERIES 3 3030S - 320 zł

Opłaca się dorzucić 2 razy więcej kasy, by mieć "3 niezależne ruchome elementy tnące"? Poprawia to komfort golenia? Czy to jest tylko taki bajer, by szybciej się ogolić.

Kupując golarkę przykładam wagę do tego, by była dokładna, oraz żeby można się nią bezprzewodowo golić, ale z możliwością podłączenia do gniazdka i dalszego użytkowania. Na chwilę obecną używam golarki, która ma około 20 lat "Braun 5428". Chyba że jest jakaś golarka w rozsądnej cenie, która jest lepsza od tych wyżej (masz 300 zł).
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator
    Goliłem się Braunem i Philipsem, obie golarki były z najwyższej serii, zużyły się do końca, przy czym Philips wytrzymał dwa razy dłużej niż Braun. Kolejną kupiłem jakieś 10 miesięcy temu, jest to Philips PT 860. Na jednym ładowaniu mogę ogolić się do 20 razy. W każdej chwili można używać golarki podłączonej do sieci 230 V.

Dlaczego Philips? Przesądziły dwie rzeczy:
    - znacznie cichsza praca i mniejsze drgania
    - łatwiejsze golenie przez system 3 głowic dopasowujących się do kształtu twarzy.
    Philips P..60.pdf Download (1.3 MB)