#1 16864462 03 Gru 2017 07:52 Arek460 Arek460 Poziom 17 Posty: 277 Ocena: 19 Autor tematu Post #1 16864462 03 Gru 2017 07:52 Witam, a czy ktoś wie jak podłączyć silnik z 3 żyłami ?
#2 16864478 03 Gru 2017 08:11 Maciek051996 Maciek051996 Poziom 28 Posty: 1131 Pomógł: 99 Ocena: 300 Pomocny post? (+1) Post #2 16864478 03 Gru 2017 08:11 Jaki silnik ? Wstaw zdjęcie tabliczki znamionowej. Zakładając że jest to silnik 3 fazowy to uzwojenia ma wewnątrz skojarzone w gwiazdę lub trójkąt - informacja na tabliczce znamionowej. Promuję tematy: 31.12.2021 Kto napisze, wyśle pierwszą wiadomość w 2022