Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z HP deskjet 5150

10 Sie 2005 12:35 1871 6
  • Poziom 15  
    Witam! Otóż po wydrukowaniu dokumentu, drukarka automatycznie drukuje coś w rodzaju strony testowej. Pozdrawiam i proszę o pomoc
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Kolego battery, zlituj się! Czytaj posty DOKŁADNIE:
    <Kirk> napisał:
    Otóż po wydrukowaniu dokumentu, drukarka automatycznie drukuje coś w rodzaju strony testowej.
  • Poziom 15  
    oprogramowanie bylo juz kilka razy przeinstalowywane. a co do czyszczenia stykow, to nie widze w tym zwiaku z moim problemem
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    przeniosłem z "Komputery Software"
  • Poziom 13  
    Witam.
    Drukarka zapewne drukuje stronę wyrównania głowic. To że ciągle ją drukuje może wskazywać na to że nie moze dojsć do zakonczenia tej akcji z powodów:
    1. Wciskany jest przycisk anuluj a co za tym idzie strona nie jest wydrukowana do konca i drukarka ponownie po czasie próbuje ją wydrukować
    2. Pusty jest pojemnik z tuszem kolorowym stąd drukarka nie moze p[ozytywnie zakonczyć wyrównania
    3. Uszkodzony lub zabrudzony jest czujnik optyczny od spodu karetki
    4. inny trudny do okreslenia powód :D

Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Witam! Przepraszam, że dopiero teraz pisze, ale na śmierć zapomniałem o tym problemie. Otóż z bliżej nie wyjaśnionych przyczyn drukarka funkcjonuje normalnie - wymieniłem jedne z pojemników - podobno oba były uszkodzone, ale po zmianie czarnego, sprzęt działa jak najbardziej poprawnie. Temat zamykam