Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tech2win saab - wymiana CIM zaprogramowanie przez MDI

zubereq 07 Gru 2017 17:45 159 5
  • #1 07 Gru 2017 17:45
    zubereq
    Poziom 15  

Witam,
    chciałem zapytać czy ktoś używa MDI z tech2win z kartą saaba i udaje mu się zaprogramować klucze, CIM lub inne podzespoły?
    Za każdą próbą dodania CIM wywala błąd o utracie komunikacji z modułem. CIM sprawny MDI też, padają podejrzenia o problem w emulatorze techa lub nieodpowiednią kartę. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś dodawał moduły lub programował klucze za pomocą tech2win i MDI i czy to działa czy też trzeba kupić Techa2. Może ma ktoś na to sposób i podpowie jak to ugryźć.
    Pozdrawiam

• #2 08 Gru 2017 18:11
    jokerro
    Poziom 33  

Na emulacji nie leca wszystkie funkcje,niby zrobi ale jednak nie.Techem reczniakiem mysle ze bez problemu.

• #3 08 Gru 2017 20:52
    zubereq
    Poziom 15  

To chciałem usłyszeć. Poczytałem trochę na ten temat i okazuje się, że nie ma pełnego pokrycia tech2win dla saab i chyba nawet jako takiej oficjalnej wersji. Niektórzy pracują na kartach NAO i twierdzą, że coś tam im robi. W każdym bądź razie zamówiłem oryginał techa2 z kartami saab i opel zobaczymy jak to zrobi.

• #4 09 Gru 2017 09:51
    jokerro
    Poziom 33  

Powinno polecieć bez problemu,sam kupiłem kpl uzywke z ori kilka late temu i wiem ze ma możliwości niesamowite

• #5 09 Gru 2017 13:35
    zubereq
    Poziom 15  

Tak z ciekawości zapytam robiłeś tym np chevroleta lub suzuki lub isuzu?

• #6 09 Gru 2017 13:38
    jokerro
    Poziom 33  

Suzuki jak najbardziej,chevroleta nie,poprostu nie kreca się takie wozy w moich rejonach niemal wogóle

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo