Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kiano Slimnote 14.1 + - Windows 10 64 Bit zamiana na 32 Bit -brak wolnego miejsc

09 Gru 2017 16:53 3462 8
  • Poziom 9  
    Witam!
    Windows 10 64 bit zajmuje 23 z. 30 GB wolnego miejsca. Windows 10 na innym budżetowcu w wersji 32 bit zajmuje 15 GB. Czy da się zamienić wersje Windowsa tak żeby pobrał klucz z BIOS'u i czy będzie dało się przywrócić bez problemu starą wersję w razoe problemów?
    Specyfikacja:
    Kiano SlimNote 14.1+
    Atom X5 Z8350
    4GB RAM
    Bateria 10 000mAh
    Matryca 14.1 1366x768
    32GB Emmc
    Windows 10 Home x64
    Sterowniki dostanę od supportu :-D
  • Pomocny post
    Admin grupy AGD
    kuba14git napisał:
    . Windows 10 na innym budżetowcu w wersji 32 bit zajmuje 15 GB.

Nie widzę sensownego uzasadnienia, u mnie z zainstalowanymi podstawowymi aplikacjami (MS Office, PDF itp.) zajmuje około 16GB.
    kuba14git napisał:
    Windows 10 64 bit zajmuje 23 z. 30 GB wolnego miejsca

Prawdopodobnie w tymczasowych masz pobrane aktualizacje.
  • Poziom 9  
    Właśnie "Zbyt mało miejsca na dysku, aby ukończyć aktualizację systemu".
    Oczyszczanie dysku zwalnia max 32MB a CCleaner wykrywa 52MB do usunięcia. Chciałbym nie tracić RAM'u kosztem dysku i jeśli jest sposób na odchudzenie Windows, to uczynię to.
    Na komputerze są sterowniki + aplikacje typu pasjans, kalkulator, zdjęcia, czyli tylko sprawy systemowe. Office Trial wyleciał odrazu i 12GB wolnego. Potem jakoś tak po aktualizacjach mam niecałe 5GB.
    JAK?
    Instalowałem na komputerze Windows 10 32 Bit i zajmuje 9.40 GB. A ma to samo co na tym laptopie i nie mam pomysłu oprócz zmiany na 32 Bit :-(
  • Poziom 33  
    Wklep w google scn2.exe

Otwórz niemiecki link, zassaj apke Scanner, odpal, powiększ możliwie i szukaj co Cię niepokoi.
  • Poziom 9  
    Kiano Slimnote 14.1 + - Windows 10 64 Bit zamiana na 32 Bit -brak wolnego miejscKiano Slimnote 14.1 + - Windows 10 64 Bit zamiana na 32 Bit -brak wolnego miejscKiano Slimnote 14.1 + - Windows 10 64 Bit zamiana na 32 Bit -brak wolnego miejsc
    Teraz mam 10GB wolnego, bo usunąłem aktualizację 1709, bo nie chce się pobrać, bo za mało miejsca, a zostawia swoje szczątki.
  • Poziom 9  
    Zaczekajcie, wykonam tą aktualizacje bo wywalając programy Windowsowe mam 11GB i aktualizacja idzie...
  • Poziom 9  
    Gdyby ktoś się jeszcze interesował tematem to i tak nic nie zrobię - to guwno (bo inaczej tego nie nazwę) się spaliło. :spoko: