Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Pilot proxima mini FS8 jako zamiennik Faac

09 Gru 2017 18:12 1188 5
 • Poziom 13  
  Witam. Czy pilot proxima FS8 Mini zastąpi pilota xt4 868 SLH LR? Mecze się już parę godzin i nie mogę skopiować mastera na proxime. Wyczyściłem także centralkę z pilotów i chciałem z proximy zrobić mastera ale także bez efektu. Wszystko idzie zgodnie z instrukcją a także filmem na yt przygotowanym przez proxime.

 • Specjalista - Sterowniki Radiowe
  Zastąpi, ale pilot 868SLH musi być być masterem. Operacja zamiany pilota MASTERa w SLAVEa jest nieodwracalna.
  Pilot SLAVE może tylko odbierać informacje od pilota MASTER.
  Pilot MASTER może przekazywać informacje pilotowi MASTER i SLAVE i może odbierać informacje od pilota MASTER.
  Dioda pilota Mastera po naciśnięciu przycisku na chwilę świeci światłem ciągłym, potem miga. Dioda pilota Slava po naciśnięciu przycisku od razu miga.

  Zadzwoń so Sebastiana z PROXIMY - powinien pomóc
  pozdrawiam
  PROXIMILIAN
 • Poziom 13  
  W centrali c721 kasuje wszystkie piloty. Dodaje pilot oryginalny czarny xt4 868 SLH LR. Programuje przyciski do Otwórz A i Otwórz B. Wszystko ok brama działa. Tym pilotem czyli masterem programuje trzy inne oryginalne piloty faac'a wszystko ok one działają lecz mam problem z proxima za chiny nie mogę ich zaprogramować masterem. Baterie nowe dałem do mastera i proximy. Rozumiem ze sprzedawca dał mi dobre piloty proximy ? Zależy mi na tych pilotach bo są o wiele wygodniejsze i ładniejsze niż te plastiki faac'a. Prosze mi jeszcze podpowiedzieć jak dodać bezpośrednio pilota mini do centrali faac bo ta operacja mi też nie wychodzi.
 • Poziom 13  
  Bedę jutro dzwonił do pana Sebastiana bo rzeczywiście mam problem. Próbowałem dodać tylko i wyłącznie pilota mini do centrali. Robiłem to tak. + i - trzymając naciskam setup (czyli wykonuje reset pilotów wedle instrukcji) diody radio1 radio2 migają a później świecą. Następnie na pilocie mini naciskam p1 i p2 równocześnie i natychmiast na centrali naciskam + i setup zaczyna migać radio1 i szybko naciskam (trzymam) przycisk na pilocie mini i w tym momencie na centrali powinien przestać mrugać radio1 i zaświecić się lecz tak się nie dzieje. Przy pilotach faac tą operacje wykonuje bez problemu.
 • Poziom 13  
  Skończyło się na wymianie pilotów. Centrale + odbiornik zawiozłem do sprzedawcy(instalatora) przy mnie na stole podłączył i także zgłupiał bo nie mógł zaprogramować pilota Proximy. Wymienił mi na oryginalne plastiki. Nie wiedział czy to jednorazowy przypadek czy po prostu faac coś zmienił.