Witam.
Panowie, mam mały problem. Mam bramę wjazdową z napędem Faac i pilotami XT4 868 SLH LR. Niedawno założyli mi bramę segmentową z napędem Came V6000P (nikt nie chciał założyć napędu Faac — nie wiem dlaczego, ale nieważne). Chciałem zachować obecne piloty, więc kupiłem radio Faac. Pierwszy problem wyniknął przy szukaniu zasilania w napędzie Came — na tym forum znalazłem informację, że zasilanie powinno być na pinie 10 i GND, i faktycznie jest, ale tylko przez dwie minuty. Generalnie to nie problem, bo założyłem zewnętrzny zasilacz do radia. Problem polega na tym, że kupowałem radio o oznaczeniu RP2 868 SLH, a sprzedawca przysłał mi radio o oznaczeniu RP2 FDS. Zauważyłem to dopiero przy próbie programowania, więc zwrócić radia już nie mogę, bo kupiłem je jakieś miesiąc temu. Pytanie: czy da się zaprogramować piloty XT4 868 SLH LR do tego radia? Pogrzebałem trochę w necie i podobno się da — tylko trzeba najpierw zaprogramować pilota o oznaczeniu FDS i dopiero z pilota kopiować na piloty SLH. Byłoby to tańsze rozwiązanie niż kupno nowego radia. Dlatego proszę mądrzejszych ode mnie o radę. Pozdrawiam
AI: Czy masz może pilota FAAC w wersji FDS, którego mógłbyś użyć do tej procedury kopiowania sygnału, o której wspomniałeś?
Nie
AI: Próbowałeś już może programować piloty XT4 868 SLH LR do tego radia RP2 FDS – jeśli tak, to co się dokładnie dzieje podczas próby (np. dioda miga, radio nie reaguje, pojawia się jakiś komunikat)?
Dioda na radiu cały czas pulsuje i radio nie reaguje na próbę kodowania.
Panowie, mam mały problem. Mam bramę wjazdową z napędem Faac i pilotami XT4 868 SLH LR. Niedawno założyli mi bramę segmentową z napędem Came V6000P (nikt nie chciał założyć napędu Faac — nie wiem dlaczego, ale nieważne). Chciałem zachować obecne piloty, więc kupiłem radio Faac. Pierwszy problem wyniknął przy szukaniu zasilania w napędzie Came — na tym forum znalazłem informację, że zasilanie powinno być na pinie 10 i GND, i faktycznie jest, ale tylko przez dwie minuty. Generalnie to nie problem, bo założyłem zewnętrzny zasilacz do radia. Problem polega na tym, że kupowałem radio o oznaczeniu RP2 868 SLH, a sprzedawca przysłał mi radio o oznaczeniu RP2 FDS. Zauważyłem to dopiero przy próbie programowania, więc zwrócić radia już nie mogę, bo kupiłem je jakieś miesiąc temu. Pytanie: czy da się zaprogramować piloty XT4 868 SLH LR do tego radia? Pogrzebałem trochę w necie i podobno się da — tylko trzeba najpierw zaprogramować pilota o oznaczeniu FDS i dopiero z pilota kopiować na piloty SLH. Byłoby to tańsze rozwiązanie niż kupno nowego radia. Dlatego proszę mądrzejszych ode mnie o radę. Pozdrawiam
AI: Czy masz może pilota FAAC w wersji FDS, którego mógłbyś użyć do tej procedury kopiowania sygnału, o której wspomniałeś?
Nie
AI: Próbowałeś już może programować piloty XT4 868 SLH LR do tego radia RP2 FDS – jeśli tak, to co się dokładnie dzieje podczas próby (np. dioda miga, radio nie reaguje, pojawia się jakiś komunikat)?
Dioda na radiu cały czas pulsuje i radio nie reaguje na próbę kodowania.