Marka: Commodore
Model: C64
Witam, moje C64 po wielu latach leżakowania na strychu nie działa. Po włączeniu wyświetla ciąg kolorowych kwadracików i symboli zamiast Basic, odkurzenie i wyczyszczenie całego C64 nic nie dało. Proszę o poradę co mogło się zepsuć i jak można ożywić staruszka?
Pozdrawiam.
Model: C64
Witam, moje C64 po wielu latach leżakowania na strychu nie działa. Po włączeniu wyświetla ciąg kolorowych kwadracików i symboli zamiast Basic, odkurzenie i wyczyszczenie całego C64 nic nie dało. Proszę o poradę co mogło się zepsuć i jak można ożywić staruszka?
Pozdrawiam.