Cześć. Mam kierownice Media-Tech MT176 w spec pisze że ma 270* no i jak ją wyciągnołem to faktycznie skręt był 270* ale po podłączeniu do PC kierownica skręca tylko 180* a reszta to martwa strefa. Z pedałami jest podobnie wystarczy wcisnąć 1/3 pedała a gaz albo hamulec jest na 100% :/
Macie jakiś pomysł jak to obejść i zrobić te 270* i te pedały żeby nie były tak wrażliwe ?
Pozdrawiam
Macie jakiś pomysł jak to obejść i zrobić te 270* i te pedały żeby nie były tak wrażliwe ?
Pozdrawiam