Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw kluczy nasadowych 3/4 -

Mich4l. J 18 Gru 2017 02:34 1143 8
  • #1 18 Gru 2017 02:34
    Mich4l. J
    Poziom 2  

Witam. Potrzebuję zestaw dobrych kluczy nasadowych 3/4 cala. Jakiej firmy polecacie? Budżet około 800 zł.
    Z góry dzięki. Pozdrawiam

0 8
  • #2 18 Gru 2017 07:19
    oktawian89
    Poziom 21  

Szukaj na olx czegoś od gedore, hazet, stahlwille, naturalnie używka

0
  • #3 18 Gru 2017 10:47
    Doktorr
    Poziom 34  

Można kupować na sztuki to co ci naprawę potrzebne. Przy 3/4 naprawdę dobre potrzebne jest pokrętło aby przy założeniu rury się nie zgięło lub nie ukręcił trzpień kwadratowy. Nasadki wcale nie muszą być z górnej półki (chyba że pod udar).

0
  • #5 18 Gru 2017 19:19
    milejow
    Poziom 42  

Mich4l. J napisał:
    A co myślicie o Jonnesway?

Przereklamowany, za te pieniądze powinien być stanowczo lepszy i z lepszą gwarancją. Moim zdaniem już Yato jest porównywalne jakościowo a tańsze.

0
  • #6 18 Gru 2017 19:24
    zdzichra
    Poziom 29  

Zależy do czego te klucze mają służyć. Pracuję przy samochodzie kluczami NEO - dają radę, rurki też się nie boją.

0
  • #8 19 Gru 2017 13:20
    kakibara
    Poziom 27  

Do naprawy przy autach ciężarowych według mnie powinny być z górnej półki, jeżeli do tego jezdzisz w trasy nie masz czasu na pęknięcia klucza, lub obracanie się klucza na łbie śruby-nakrętki. Facom - gedore. Facom wymienia dożywotnio klucze.
    Ostatnio odkrecalem skrzynie w scanii - tylna górna łapa - nasadka dwie przedłużki klucz i rura lekko metrowa jak nie 1.5m trzask i lecimy następna.
    Placisz za jakość - jeżeli inna firma gwarantuje podobny pozim bierz, nie raz korzystam z tang- tools czy jakos podobnie - słaba jakość i w ręce nawet jakoś inaczej leżą.

0
  • #9 19 Gru 2017 19:00
    Cobrat
    Poziom 21  

A ja polecę H6021:Link. Jest też taki sam zestaw 12-kątny. Podchodziłem sceptycznie za te pieniądze, ale przez ponad rok niczego nie połamałem ani nie pogiąłem. Nie mogłem koła odkręcić - założyłem rurę 2 m... W zestawie nasadka 19 i 21 co jest rzadkością, zwykle takie zestawy zaczynają się od 22. Oczywiście Hazetem, czy Gedore bym nie pogardził, ale cena mnie powaliła...

0