Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Plastikowa wkładka mikowa ?. ME733K

dawid57214 20 Dec 2017 20:57 462 2
    dawid57214
    Level 9  
    Witam. Mam szybkie pytanie odnośnie płytki mikowej. Naprawiałem mikrofale w której padł magnetron i przy oględzinach stwierdziłem że jej nie ma. Jest jakaś dziwna plastikowa zaślepka pod którą są uchwyty na wkładkę. Sprawdziłem na kilka sek czy mikrofala działa - okazało się ze działa- więc stwierdziłem ze kupie te wkładkę. I tu problem bo przekopałem cały internet, szukając nie tylko na polskich stronach i jedyne co znalazłem do mojej mikrofali (SAMSUNG ME733K) to archiwalny link do aukcji która twierdziła ze ten właśnie plastik jest wkładką mikowa. Z racji ze nigdzie więcej nie znalazłem poparcia dla tej tezy, a i nigdy wcześniej z taką wkładką się nie spotkałem to stwierdziłem ze zapytam tu. Po prostu wole się upewnić i spać spokojnie niż spalić magnetron ;o. Jeśli to to, to po co pod tym plastikiem są normalne uchwyty na "papierkową" wkładkę, i dlaczego nigdzie nie ma o czymś takim informacji. W tym jest zatopiona mika czy jak to działa ? :/. Tak to wygląda

Plastikowa wkładka mikowa ?. ME733K
    cezet
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Jeżeli ta wkładka jest dobra ( nie ma śladów przebicia ) to ją zostaw bo tak ma być.
    User removed account
    User removed account