Mam dosyć wiekową zmywarkę CANDY CDF 322 AX. Dzisiaj po załączeniu programu normalnie się uruchomiła, pobrała wodę i po kilkunastu minutach wypuściła wodę, a dioda nad guzikiem uruchomionego programu zaczęła bardzo szybko migać. "Pranie" na tym etapie zakończyło się, a w środku zostało pełno piany. Zastanawiam się czy opłaca się wzywać fachowca do naprawy, a może można jakoś samemu temu zaradzić? Chyba, że już czas się z nią pożegnać i zacząć myśleć o nowym sprzęcie? Proszę, pomocy!