Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki zestaw garnków do 500zł?

23 Sty 2018 00:36 2733 8
  • Poziom 16  
    Witam, panowie niby prosta rzecz a jednak trzeba coś rozsądnego wybrać, mianowicie zestaw garnków, do 500zł. Musi być na pewno jeden duży garnek, 5L to minimum, nie potrzebuję patelni. Garnki do kuchenki zwykłej, gazowej.
  • Poziom 26  
    WSRH napisał:
    Garnki do kuchenki zwykłej, gazowej.

Jak się nie kupuje najtańszych w Tesco i chińskich zestawów pseudo producentów dostępnych na allegro , to chyba do gazowej ciężko coś źle kupić. Osobiście kupuję w Ikea. Z kolei w Duka wykosztowałem się na patelnię do indukcji. Nierówno smażyła i poszła do reklamacji. Wymieniono i następna to samo. Kupiłem w Ikea za grosze i działa należycie. Mam też eleganckie garnki emaliowane z Olkusza i też jestem zadowolony.
  • Poziom 25  
    Przejrzyj propozycję Berghoffa
  • Poziom 26  
    Gerlach po epizodzie z chińską tandetą podobno zaczyna wracać do korzeni. Ale pewnie najlepiej byłoby chociaż wziąć do ręki.
  • Poziom 26  
    Ze swojej strony mogę Ci tylko doradzić z autopsji (w szczególności jeżeli krążysz wśród niedrogich garnków)... lepiej wybrać garnki z nitowanymi uchwytami.
    Do gotowania zup zaś używam garnków emaliowanych.
    Nie schodziłbym tak mocno poniżej założonego budżetu i w pobliżu tej ceny naprawdę coś można wybrać (Berghoff, Telal, Ikea, Olkusz, a może i Gerlach)
  • Poziom 16  
    A jeszcze kwestia zmian kolorów tych garnków, w każdym modelu to jest że zmienia kolor albo dno zachodzi lekko rdzą? bo widzę w opiniach to nawet te za 1000zł tak mają
  • Poziom 26  
    Kup sobie płytę indukcyjną i garnki będą jak nowe. Przebarwienia i osad produktów spalania gazu to chyba norma. I nie tylko garnki, ale wszystko w sąsiedztwie płyty gazowej jest ufajdane. Co do reszty cech użytkowych indukcji też będą same plusy.
    Z rdzą na garnkach się nie spotkałem. Co prawda tani garnek może być tylko powleczony szlachetniejszym materiałem, a pod spodem może być rdzewiejąca blacha.