Witam
Mam pytanie do automatyków pracujących na kontrakcie. Jak ustaliście w umowie wyjazdy służbowe (w tym zagraniczne), czy pracodawca pokrywa całość kosztów (dieta+zakwaterowanie+transport), część, czy może wszystko zrzucacie na siebie? Czy lepiej podpisać kontrakt na stawkę godzinową czy miesięczną?
Dostałem propozycje pracy, firma jest elastyczna jeśli chodzi o rodzaj umowy. Tylko właśnie nigdy jeszcze nie byłem na B2B (a chciałbym spróbować przejść na taki rodzaj umowy) i dlatego proszę was o pomoc.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Mam pytanie do automatyków pracujących na kontrakcie. Jak ustaliście w umowie wyjazdy służbowe (w tym zagraniczne), czy pracodawca pokrywa całość kosztów (dieta+zakwaterowanie+transport), część, czy może wszystko zrzucacie na siebie? Czy lepiej podpisać kontrakt na stawkę godzinową czy miesięczną?
Dostałem propozycje pracy, firma jest elastyczna jeśli chodzi o rodzaj umowy. Tylko właśnie nigdy jeszcze nie byłem na B2B (a chciałbym spróbować przejść na taki rodzaj umowy) i dlatego proszę was o pomoc.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam