Witam. Muszę określić stawkę roboczogodziny, jednak nigdy tego nie robiłem, przy wycenach zazwyczaj brałem cenę z góry. Nie robię kosztorysów, na początku następnego roku będę uczęszczał na kurs kosztorysowania. Teraz mam pytanie jak wycenić :
-stawkę roboczogodziny ( Warmia i Mazury )
-zysk
-koszty pośrednie
-koszty zakupu
Pozdrawiam
-stawkę roboczogodziny ( Warmia i Mazury )
-zysk
-koszty pośrednie
-koszty zakupu
Pozdrawiam