Witam kolegów potrzebuje schemat oswietlenia kabiny daf i gdzie jest układ opuznienia wyłanczania oswietlenia. Ostatnio zaczeło wybijać bespiecznik od oświetlenia i zarówki świecą bardzo ciemno jak by było zwarcie
Dodano po 8 [minuty]:
Przepraszam zapomniałem napisać daf cf75 rok 2012
Dodano po 8 [minuty]:
Przepraszam zapomniałem napisać daf cf75 rok 2012