Jest to chassis GA1E a serwisówka do niego tutaj:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic16761-60.html#1670769 Ponieważ trochę brak Ci punktów to Ci dodaję abyś mógł zassać w niej poszperć. Napewno tam jest sposób usunięcia blokady rodzicielskiej i nie tylko.
Sprzedaż i serwis kas fiskalnych oraz sprzętu towarzyszącego.
Sprzedaż części zamiennych.
Porady tylko na forum!
Pozdrowienia z Podlasia (nie mylić z woj.podlaskim)
schemacik i trzyb serwisowy jest ale tam nic nie ma na temat tego jak wejść w funkcje programowania.teraz jest tak że jak chcę wejść w tą funkcje to się wyświetla symbol klucza na niebieskim tle.
jak zdiąć tą blokadę?