Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Audi/A8L - Audi A8 D3 - błędy po przeróbce świateł LED z USA na EU

29 Mar 2018 22:09 1143 2
 • Poziom 38  
  Witajcie, mam problem po przeróbce tylnych lamp w A8 D3 a mianowicie prawie wszystko się udało ale PRAWIE robi wielką różnicę. Lampy przerobione rozdzielone i przeprogramowane i w zasadzie działają poprawnie, stop pozycyjne i osobno pomarańczowy kierunkowskaz i wszystko byłoby pięknie ale auto sygnalizuje błąd tylnych kierunkowskazów i świateł hamowania, kontrolki kierunków mrugają szybciej jak przy przepalonej żarówce, co może być przyczyną lampy czy programowanie :?:
  W lampach zostały usunięte dwie diody i nic poza tym.

  Aaa... z ostatniej chwili po włączeniu pozycyjnych i kierunkowskazu pozycja delikatnie jaśniej mruga w tempie kierunkowskazów.

  Bardzo proszę o pomoc.
 • Pomocny post
  Spec od samochodów
  Witaj lampy są przyczyną bo nie generują obciążenia a programowanie jest wyjsciem z tej sytuacji . Wyprogramuj diagnozę spalonych żarówek .
 • Poziom 38  
  mawerix123 napisał:
  Aaa... z ostatniej chwili po włączeniu pozycyjnych i kierunkowskazu pozycja delikatnie jaśniej mruga w tempie kierunkowskazów.


  I tu był cały problem a właściwie jego efekt, lampa nie do końca została rozdzielona co skutkowało błędami i nieudanym programowaniem.

  Kilka wskazówek: Przeróbka lamp jest dosyć prosta, w lampach siedzą diody 5mm do przeróbki trzeba 60 sztuk LED orange na niskie napięcie.