Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Amica PB5570A412 - Jaki to kod błędu ?

azaber 04 Apr 2018 23:00 480 2
    azaber
    Level 2  
    Jako, że jest to mój pierwszy post na forum witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
    Mam problem z pralką jak w temacie. Pralka zaczęła mocno hałasować podczas wirowania, więc zdecydowałem się na wymianę łożysk i simeringu. Operacja się udała tylko połowicznie, bowiem po złożeniu pralki nie chce się ona uruchomić.
    Po wybraniu programu i jego włączeniu, Pralka nie pobiera wody i nie zaczyna pracy. Po krótkiej chwili zaczyna mrugać dioda GOTOWA, oraz świecą się KONIEC, 95 i 60.
    Kilkukrotnie sprawdzałem czy wszystko dobrze podpiąłem i wydaje mi się że tak. Już brak mi pomysłów. Próby znalezienia znaczenia kodu błędu na forum też spierzchły na niczym.
    Dlatego zwracam się z gorącą prośbą o wyjaśnienie czego dotyczy ten błąd i naprowadzenie mnie na jakikolwiek trop.
    Dodam, że przed naprawą oprócz głośnego wirowania pralka działała normalnie

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Grzegorz
  • Helpful post
    newDJ
    Level 17  
    Skup się na blokadzie drzwi.
    azaber
    Level 2  
    newDJ wrote:
    Skup się na blokadzie drzwi.
    Dzięki serdeczne!
    Faktycznie było coś nie tak z blokadą, chociaż nie wiem do końca co. Wykręciłem ją obejrzałem tylko (bo niewiele więcej da się z nią zrobić), ponownie zamontowałem i o dziwo pralka ruszyła! :D Jeszcze raz wielkie dzięki za naprowadzenie!
    Pozdrawiam serdecznie Grzegorz