Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica PB5570A412 - Jaki to kod błędu ?

azaber 04 Kwi 2018 23:00 240 2
  • #1 04 Kwi 2018 23:00
    azaber
    Poziom 2  

Jako, że jest to mój pierwszy post na forum witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
    Mam problem z pralką jak w temacie. Pralka zaczęła mocno hałasować podczas wirowania, więc zdecydowałem się na wymianę łożysk i simeringu. Operacja się udała tylko połowicznie, bowiem po złożeniu pralki nie chce się ona uruchomić.
    Po wybraniu programu i jego włączeniu, Pralka nie pobiera wody i nie zaczyna pracy. Po krótkiej chwili zaczyna mrugać dioda GOTOWA, oraz świecą się KONIEC, 95 i 60.
    Kilkukrotnie sprawdzałem czy wszystko dobrze podpiąłem i wydaje mi się że tak. Już brak mi pomysłów. Próby znalezienia znaczenia kodu błędu na forum też spierzchły na niczym.
    Dlatego zwracam się z gorącą prośbą o wyjaśnienie czego dotyczy ten błąd i naprowadzenie mnie na jakikolwiek trop.
    Dodam, że przed naprawą oprócz głośnego wirowania pralka działała normalnie

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Grzegorz

0 2
  • Pomocny post
    #2 05 Kwi 2018 06:15
    newDJ
    Poziom 17  

Skup się na blokadzie drzwi.

0
  • #3 05 Kwi 2018 10:31
    azaber
    Poziom 2  

newDJ napisał:
    Skup się na blokadzie drzwi.
    Dzięki serdeczne!
    Faktycznie było coś nie tak z blokadą, chociaż nie wiem do końca co. Wykręciłem ją obejrzałem tylko (bo niewiele więcej da się z nią zrobić), ponownie zamontowałem i o dziwo pralka ruszyła! :D Jeszcze raz wielkie dzięki za naprowadzenie!
    Pozdrawiam serdecznie Grzegorz

0