logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Whirlpool ADG-6560 X - nierównomierne wypompowywanie wody, pompa pstryka

mfranko71 07 Kwi 2018 16:05 693 0
REKLAMA
  • #1 17154361
    mfranko71
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Zmywarka działa dobrze do momentu wypompowywania wody. Raz wyleje bez problemu, ale większość z problemami. Gdy zaczyna się proces wylewania pompa można powiedzieć pstryka wodą (filmik załączony). Wszystko drożne, pompa wymieniona na inną, hydrostat wymieniony, napięcie cały czas podczas cyklu wypompowywania dochodzi do pompy. Z góry dzięki za poradę.
    Załączniki:
    • VID_20180403_101749.mp4 (20.53 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
REKLAMA