Zmywarka działa dobrze do momentu wypompowywania wody. Raz wyleje bez problemu, ale większość z problemami. Gdy zaczyna się proces wylewania pompa można powiedzieć pstryka wodą (filmik załączony). Wszystko drożne, pompa wymieniona na inną, hydrostat wymieniony, napięcie cały czas podczas cyklu wypompowywania dochodzi do pompy. Z góry dzięki za poradę.