witjacie!
mam taki odbiornik w którym nie wchodzi menu strojenia, wygląda że jest w hotel -mode??? jak to przejść i zrobić tak by było dobrze???
mam taki odbiornik w którym nie wchodzi menu strojenia, wygląda że jest w hotel -mode??? jak to przejść i zrobić tak by było dobrze???