#1 1784650 01 Wrz 2005 21:34 101990 101990 Poziom 12 Posty: 99 Pomógł: 2 Ocena: 10 Autor tematu Post #1 1784650 01 Wrz 2005 21:34 jak wejść w telewizorze saba chassis icc9 w tryb serwisowy ?? bardzo prosze o pomoc będe bardzo wdzieczny
Pomocny post #2 1784654 01 Wrz 2005 21:36 Tomek Włodarczyk Tomek Włodarczyk Serwisant RTV Posty: 2182 Pomógł: 459 Ocena: 331 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 1784654 01 Wrz 2005 21:36 Proszę: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic16809.html#113475
Pomocny post #3 1784671 01 Wrz 2005 21:40 euro2L euro2L Poziom 41 Posty: 6954 Pomógł: 730 Ocena: 569 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #3 1784671 01 Wrz 2005 21:40 Zobacz PW Mam na sprzedaż: 29.01.2010 Matryca i inne części do Toshiba LCD 32AV500PSG
#4 1784678 01 Wrz 2005 21:41 101990 101990 Poziom 12 Posty: 99 Pomógł: 2 Ocena: 10 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 1784678 01 Wrz 2005 21:41 naprawde wielkie dzieki