Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Podświetlenie klawiatury samo gasnie Dell Inspiron 5577

MrNykla 20 Maj 2018 20:30 369 3
  • #1 20 Maj 2018 20:30
    MrNykla
    Poziom 6  

Witam. Mam taki problem z klawiaturą ze nie mogę ustawić stałego jej podświetlenia. Mogę sterować jasnością lub całkiem podświetlenie wyłączyć a zależny mi na tym by stale świeciła bo teraz gaśnie mi po minucie . Nigdzie w ustawieniach nie znalazłem takiej opcji. Po godzinie szukania w internecie znalazłem na stronie dell takie coś :

"W tej wersji systemu BIOS, wyświetlenie opcji Typ klawiatury – podświetlana ,oznacza, że podświetlenie klawiatury jest włączane automatycznie i nie można go konfigurować."

Chciałem się zapytać czy jest jakiś sposób aby jednak klawiatura świeciła mi stałe ?
    Posiadam laptop Dell Inspiron 5577 wersja biosa 1.0.9

0 3
  • #2 21 Maj 2018 04:56
    iron64
    Spec Overclocking

Chyba w żadnym Dellu nie ma możliwości ustawienia aby stale świeciła. U mnie też gaśnie. Zresztą to rozwiązanie dla mnie jest sensowne, bo wystarczy np przejechać palcem po touchpadzie i rozświetla się. Gdyby świeciła na stałe pewnie bym tego nie używał.
    Tak czy inaczej nie spotkałem Della z świecącą klawiaturą na stałe, nie znam też możliwości zrobienia tego na stałe.

0
  • #3 21 Maj 2018 15:49
    ak6
    Poziom 29  

MrNykla napisał:
    Chciałem się zapytać czy jest jakiś sposób aby jednak klawiatura świeciła mi stałe ?

Nie, nie ma takiej możliwości.

0
  • #4 01 Cze 2018 20:56
    MrNykla
    Poziom 6  

No nico, jakoś przywyknę. Dzięki za zainteresowanie .

0
  Szukaj w 5mln produktów