Po włączeniu blokuje drzwi, pobiera wodę i wyświetla (wyjąć pranie).
Jak w opisie. Dodam tylko, że kilka razy po nieużywaniu pralki przez około tydzień problem zniknął na kilka prań i powracał. Raz po włączeniu pralki wyskoczyły bezpieczniki, a przedtem pojawił się napis testowanie elektroniki) (lub coś w tym sensie - widziałem to tylko raz i kilka dni temu więc dokładnie nie pamiętam.
Z góry dzięki za pomoc.
Jak w opisie. Dodam tylko, że kilka razy po nieużywaniu pralki przez około tydzień problem zniknął na kilka prań i powracał. Raz po włączeniu pralki wyskoczyły bezpieczniki, a przedtem pojawił się napis testowanie elektroniki) (lub coś w tym sensie - widziałem to tylko raz i kilka dni temu więc dokładnie nie pamiętam.
Z góry dzięki za pomoc.