Witam.Mam pytanie do znawców elektryki tego auta. Mam centralny zamek,alarm fox bambini . Chciałbym znaleźć miejsce w samochodzie gdzie pojawia się 12v dopiero po wyłączeniu alarmu z pilota ,albo jeszcze lepiej po zadziałaniu centralnego zamka ,lub ewentualnie sugestie jak to zrobić?