Problem polega na tym:
W w/w programie opróznilem wszystkie foldery np. "skrzynka odbiorcza", "elementy wyslane", "elementy usuniete". Wszytko zajmowalo okolo 700MB. Jednak po calkowitym usuniecu wiadomosci miejsce na dysku nie zwolnilo sie, a pliki odpowiedzialne za przechowywanie tych maili dalej zajmuja tyle ile zajmowaly wiadomosci, czyli np. "Elementy usunięte.dbx" = 331MB, "Elementy wysłane.dbx" = 365MB.
W opcjach (zakladka konserwacja > oczysc teraz) uzywanie opcji takich jak "kompaktuj", czy tez "usun wiadomosci" takze nie pomaga.
Wiecie moze w czym tkwi problem ? Dlaczego tak sie dzieje ?
Nie mówie tu o usuwaniu tych "duzych" plików, chcialbym poradzic sobie w inny sposób.
W w/w programie opróznilem wszystkie foldery np. "skrzynka odbiorcza", "elementy wyslane", "elementy usuniete". Wszytko zajmowalo okolo 700MB. Jednak po calkowitym usuniecu wiadomosci miejsce na dysku nie zwolnilo sie, a pliki odpowiedzialne za przechowywanie tych maili dalej zajmuja tyle ile zajmowaly wiadomosci, czyli np. "Elementy usunięte.dbx" = 331MB, "Elementy wysłane.dbx" = 365MB.
W opcjach (zakladka konserwacja > oczysc teraz) uzywanie opcji takich jak "kompaktuj", czy tez "usun wiadomosci" takze nie pomaga.
Wiecie moze w czym tkwi problem ? Dlaczego tak sie dzieje ?
Nie mówie tu o usuwaniu tych "duzych" plików, chcialbym poradzic sobie w inny sposób.