Witam.
Mam taki problem w bizonie. A mianowicie wyciągnąłem kombajn żeby przygotować go do sezonu i było wszystko ok. Zauważyłem, że ładowanie jest za duże i wymieniłem regulator napięcia. Gdy chciałem uruchomić kombajn zauważyłem, że po włożeniu kluczyka wskazówki nie reagują. Dodam też, że po przekręceniu kluczyka na światła to światła działają, kombajn pali, ale nie działają zegary może ktoś mi pomoże.
Mam taki problem w bizonie. A mianowicie wyciągnąłem kombajn żeby przygotować go do sezonu i było wszystko ok. Zauważyłem, że ładowanie jest za duże i wymieniłem regulator napięcia. Gdy chciałem uruchomić kombajn zauważyłem, że po włożeniu kluczyka wskazówki nie reagują. Dodam też, że po przekręceniu kluczyka na światła to światła działają, kombajn pali, ale nie działają zegary może ktoś mi pomoże.