Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW T5 wentylator ciągle pracuje

Kon.rtk145 15 Jun 2018 17:38 9651 6
    Kon.rtk145
    Level 2  
    Witam. Chciałbym się zapytać mniej więcej jakby ktoś kojarzyl czemu gdy tylko przekręce zapłon wentylatory się uruchamiają na najwyższych obrotach , gdy wyłącze zapłon to przestają i tak cały czas nawet w trakcie jazdy.
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Masz zepsute auto, zacznij od diagnostyki i parametrów, skup się na temperaturze silnika, jaką "widzi" sterownik. Potem pogadamy dalej.
    Kon.rtk145
    Level 2  
    Wymieniłem czujniki i jeszcze jakieś duperele i wraz coś nie tak , wydake mi się że coś może być w elektryce Ale no nie wiem
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Pół auta wymienisz, a usterki nie naprawisz. Podstawą jest rzetelna diagnostyka. Napisałem Tobie co masz na początek sprawdzić.
    Dawid W
    Level 15  
    Coś mi się kojarzy że w tych autach nie jeden czujnik odpowiada za pracę wentylatorów
    dizba
    Level 32  
    Dawid W masz rację. W zderzaku jest czujnik temp. zewnętrznej.
    aras3121
    Level 2  
    Witam .
    Miałem podobny problem
    Awaria alternatora to wiadomo zderzak chłodnice do zdjęcia i łapa silnika z poduszką.
    Ale do rzeczy
    Poskładane wszystko oprócz zderzaka
    Po włączeniu zapłonu wentylatory na maksa.
    Diagnoza czujnik wymieniłem dalej to samo
    Zdjęciem od nowa wszystko żeby dostać się do czujnika w silniku miernik i niby wszystko ok .
    Moduł mierzenie szukanie itd i dalej nic .
    Aż wyjęłam czujnik że zderzaka i podłączyłem i wszystko ok.
    4 godziny zmarnowane .
    Ale człowiek uczy się całe życie .
    Kto by pomyślał tak od razu że auto bez zderzaka nie będzie chciało chodzić .
    A tak na marginesie to w necie widziałem że do altenatora to cały pas przedni demontują A wystarczy zderzak i chłodnice no i łapa od poduszki .