Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kopiowanie kontaktów i SMS z telefonu na komputer PC

16 Cze 2018 14:11 11241 4
  • Poziom 2  
    Ludzie pomóżcie!

Chcę zrobić kopię kontaktów i SMSów z mojego telefonu (Samsung) i zapisać je na komputerze.
    Zależy mi na tym aby po skopiowaniu na komputer można było kontakty i SMSy swobodnie przeglądać.
    Znalazłem program TunesGo, który chyba się do tego nadaje ale... jest płatny i drogi (wersja trial kopiuje tylko 10 kontaktów) Przykład poniżej:
    Kopiowanie kontaktów i SMS z telefonu na komputer PC
    Próbowałem kopiować kontakty różnymi programami Helium/Carbon, Kies, Kies 3 ale w efekcie otrzymywałem tylko plik vCard (kontakty) albo jakieś inne dziwolągi z którym nic nie umiem dalej zrobić.
    Czy ktoś zna jakiś dobry, najlepiej darmowy, program, którym mógłbym skopiować SMSy i kontakty na peceta a później je przeglądać?

Z góry dziękuję!
  • Poziom 43  
    zatapatic napisał:
    plik vCard (kontakty) albo jakieś inne dziwolągi

Przecież format .vcf (vCard), to plik kontaktów, które możesz zaimportować do ksiązki adresowej programu pocztowego!
    https://support.office.com/en-us/article/impo...contacts-70c6b31f-19f8-4033-8f2a-2ee8075e51aa
    https://www.techwalla.com/articles/how-to-import-a-vcf-to-gmail
  • Poziom 25  
    Bezpłatnym programem jest np. My Phone Explorer. Pobierasz klienta na PC Link i na telefon Link parujesz telefon z programem i robisz co ci potrzeba.
  • Poziom 2  
    Po ciężkich walkach wczorajszego dnia doszedłem do tego, że Outlook może wyświetlać kontakty vCard, nie o końca to chciałem osiągnąć ale z "musu" wystarczyło.
    Natomiast MyPhoneExplorer to fajny program i rzeczywiście to jest to o co mi chodziło!

Dzięki wszystkim za pomoc!

(Jak dla mnie temat można zamknąć chyba że ktoś coś...)
  • Poziom 43  
    Samsung Kies (nie do wszystkich modeli), większość telefonów ma swój dedykowany program do robienia kopii lokalnych (np: do vcard) jak i automatycznej synchronizacji z Outlookiem (można wtedy kontakty przeglądać klientem poczty).