Witam. Mam alarm magic i fiata Doblo 1.9 2006r w schemacie jest podłączenie do przekaźnika kierunkowskazów wejście i wyjście nie mogę namierzyć tego przekaźnika. Proszę o pomoc jak to podłączyć
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam