Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Rejestrator HIKVISION DS-7204HQHI-F1/N/A nie zapamietuje ustawień

22 Cze 2018 09:32 528 7
  • Poziom 8  
    Witam
    Posiadam rejestrator jak w temacie niestety po pewnym czasie jak chce zmienić język na Polski i kliknięciu resetu aby zmienił język to po powrocie znowu każę ustawiać od nowa hasło język i wszystkie ustawienia.... Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem że po resecie (braku napięcia) nie zapamiętuje ustawień trzeba ustawiać od nowa.. wersja softu :3.4.75
  • specjalista-kamery przemysłowe
    Obstawiam, że nieodznaczone było pole "Uruchom kreator aktywacji po restarcie urządzenia" przy pierwszej konfiguracji rejestratora. Proponowałbym przywrócić rejestrator do fabryki/stanu nieaktywnego. Jeśli to nie pomoże to ewentualnie wgrać nowszy firmware jeśli taki znajdziesz.
    Link
  • Poziom 8  
    Wiesz może gdzie tą opcję wyłączyć 3.4.75 to chyba najnowszy soft do tego rejestratora
    Przy pierwszej aktywacji urządzenia.
  • Poziom 8  
    Wgrany od nowa soft , wyłączona opcja o której mowa powyżej po każdym restarcie (zaniku prądu) trzeba ustawiać od nowa podejrzewam uszkodzenie pamięci.
    A w "Ustawienia" -> "Ogólne", pozycja " Uaktywnij kreator" również odznaczona?
  • Poziom 19  
    Kiedyś miałem taki sam problem z hikiem. Musiałem odesłać do serwisu. Podobno jest jakaś bateryjka podtrzymująca pamięć jak w kompie i ona padła. Nie wnikałem bo był na gwarancji. Nowy działa.
  • Poziom 8  
    Dałem sobie spokój sprzęt do utylizacji