Witam.
Stanęła w czasie prania - wszystko zgasło.
Przetwornica nie startuje - na wtórnym jest zwarcie. Po podłączeniu sztucznego obciążenia wystartowała. Przemierzyłem całą płytkę i nie potrafię znaleźć miejsca, w którym owo występuje. Jedyne czego nie sprawdziłem to mikrokontroler (nie jestem w stanie wylutować). Czy to możliwe by on był sprawcą zwarcia?
Elektronika to EWM2100 Electrolux.
Stanęła w czasie prania - wszystko zgasło.
Przetwornica nie startuje - na wtórnym jest zwarcie. Po podłączeniu sztucznego obciążenia wystartowała. Przemierzyłem całą płytkę i nie potrafię znaleźć miejsca, w którym owo występuje. Jedyne czego nie sprawdziłem to mikrokontroler (nie jestem w stanie wylutować). Czy to możliwe by on był sprawcą zwarcia?
Elektronika to EWM2100 Electrolux.