Mam problem raptownie przestał działać ehr, z guzików na błotniki podnosi a konsola nie chce pokazuje błąd czujnika lewego na ramieniu, został wymieniony i dalej to samo, Zetor z 2012r ehr bosha.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam