Mam dwa dyski ssd systemowy i ten hdd. Płyta główna Gigabyte GA-Z270-Gaming K3
Dysk hdd wczoraj jeszcze działał.
Dzisiaj system włącza się o wiele dłużej więc stwierdzam że jest to awaria bo system nie może go odczytać jest on widoczny w menedżerze zadań i w biosie.Słychać jak chodzi czasami w menedżerze zadań widać jak na wykresie aktywność wskakuje na 90-100% jeżeli wchodzę w eksplorator plików jego zużycie też wskakuje na te 95% ale nic się nie pokazuje dysk Ssd chodzi normalnie.
Próbowałem przepinać kable zasilające kabel Sata wkładałem do różnych gniazd na płycie głównej.
Wyskakuje mi także komunikat przy włączaniu się systemu i wchodzeniu eksplorator.
D:\Desktop nie jest dostępny.
Naprawa woluminu nie powiodła się.
Dysk hdd wczoraj jeszcze działał.
Dzisiaj system włącza się o wiele dłużej więc stwierdzam że jest to awaria bo system nie może go odczytać jest on widoczny w menedżerze zadań i w biosie.Słychać jak chodzi czasami w menedżerze zadań widać jak na wykresie aktywność wskakuje na 90-100% jeżeli wchodzę w eksplorator plików jego zużycie też wskakuje na te 95% ale nic się nie pokazuje dysk Ssd chodzi normalnie.
Próbowałem przepinać kable zasilające kabel Sata wkładałem do różnych gniazd na płycie głównej.
Wyskakuje mi także komunikat przy włączaniu się systemu i wchodzeniu eksplorator.
D:\Desktop nie jest dostępny.
Naprawa woluminu nie powiodła się.