Witam ,mam taki problem rozleciał mi się podczas wyjmowania włącznik świateł pozycyjne i drogowe ,po złożeniu wszystkiego w całość działa tylko na raz czyli od razu zapalają się drogowe a pozycyjne świeca cały czas tak jakby przełącznik był tylko jednostopniowy,a wcześniej był na dwa razy,moje pytanie jest odnośnie tych dwóch (na moje oko to chyba jakieś oporniki bardzo małe ale nie mam pojęcia gdzie one powinny być umiejscowione) jeśli ktoś może ma coś podobnego to proszę o pomoc, rozebrałem inny włącznik ale tamten jest tylko od halogenów i nic podobnego w nim nie ma ,na zdjęciu będzie to widać.