Witam. Mam problem z piekarnikiem Zelmer. Chciałam wlaczyc piekarnik jak zazwyczaj jednak opcje pieczenia nie wyskakiwaly na pulpicie. Zaczelam probowac innymi przyciskami i lewe pokretlo mimo delikatnego wcisniecia wpadlo do srodka. Czy to mozliwe ze piekarnik nie chcial sie wlaczyć ze wzgledu na poluzowane pokretlo? I jak rozkrecic panel, zeby włożyc pokretlo na miejsce?