Mam taki problem, że jak zamykam drzwi lodówki to ona przez chwilę bulgocze, tak jest za każdym razem.
Natomiast przy zamykaniu drzwi od zamrażalnika nic takiego się nie dzieje.
Czy ktoś z was miał taki problem??
Natomiast przy zamykaniu drzwi od zamrażalnika nic takiego się nie dzieje.
Czy ktoś z was miał taki problem??