Dzień dobry
Mam problem z oświetleniem budowanego terrarium. Dobrałem pojedynczą świetlówkę i statecznik jak na załączonym zdjęciu. Świetlówka włącza się na około 40 sekund, po czym gaśnie. Przez pewien czas nie da się jej włączyć, ani innej włożonej na jej miejsce (mam kilka sztuk takich samych świetlówek). Stateczniki też mam dwa identyczne. Oba zachowują się tak samo, nawet czas pracy do wyłączenia jest podobny, więc chyba wykluczyłem pojedyncze wady podzespołów. Co zatem robię źle?
Mam problem z oświetleniem budowanego terrarium. Dobrałem pojedynczą świetlówkę i statecznik jak na załączonym zdjęciu. Świetlówka włącza się na około 40 sekund, po czym gaśnie. Przez pewien czas nie da się jej włączyć, ani innej włożonej na jej miejsce (mam kilka sztuk takich samych świetlówek). Stateczniki też mam dwa identyczne. Oba zachowują się tak samo, nawet czas pracy do wyłączenia jest podobny, więc chyba wykluczyłem pojedyncze wady podzespołów. Co zatem robię źle?